Telefonia komórkowa

Telefon stacjonarny

Pomimo bardzo szybkiego tempa rozwoju sieci komórkowych w Polsce, wielu z nas wciąż potrzebuje w swoim domu lub firmie telefonu stacjonarnego. Spora część użytkowników zostawia swój stacjonarny telefon „przy życiu” wyłącznie z sentymentu. Znają go bowiem nasi krewni, starzy znajomi, przyjaciele z minionych  lat. Z kolei firmy często decydują się na instalację telefonu stacjonarnego z powodów wizerunkowych – numer telefonu stacjonarnego umieszczony na stronie internetowej, materiałach reklamowych czy wizytówkach, wzbudza zaufanie klientów. Świadomość, że na telefon stacjonarny zawsze możemy się dodzwonić – bez względu na zasięg – zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Istnieje przeświadczenie, że firma posiadająca telefon stacjonarny, nie zniknie z dnia na dzień. Doskonale to rozumiemy.
Wiemy jednak także, że nikt z nas nie lubi przepłacać Dlatego warto przenieść swój numer do „Myszki”. Korzystając z naszej oferty, wygrywasz już na samym początku.

Dlaczego?
– nie musisz zrywać umowy z dotychczasowym operatorem – my rozwiążemy umowę w Twoim imieniu,
– Twój stary numer telefonu szybko i bezproblemowo zostanie przeniesiony do nas,
– cały zabieg instalacji telefonu będzie Cię kosztował dokładnie… 1zł 🙂
– nasz abonament miesięczny zaczyna się od 15zł brutto,
– przez cały okres umowy nie poniesiesz żadnych kosztów utrzymania linii – u innych ta „przyjemność” kosztowałaby Cię nawet 360zł,
– u nas nie jesteś anonimowy – w razie jakichkolwiek problemów oraz pytań, właściciel firmy zawsze pozostaje do Twojej dyspozycji – nie musisz denerwować się czekając godzinami na infolinii.