O firmie

Historia firmy „Myszka” sięga roku 2007, kiedy to Paweł Rogoszewski – aktualny właściciel firmy – dla potrzeb swoich najbliższych sąsiadów, stworzył małą osiedlową sieć. Tak to wszystko się zaczęło. Przełomem w działalności firmy było wprowadzenie technologii światłowodowej. Pozwoliła ona zwiększyć prędkość Internetu do 10Gb/s, tj. nawet 250 razy szybszego transferu w porównaniu do technologii radiowej oraz 200 razy szybszego w porównaniu do LTE.
Uwielbiamy się rozwijać – od samego początku nieustannie zwiększamy zasięg firmy poprzez budowę nowej infrastruktury oraz modernizację tej istniejącej. Działania te mocno ugruntowały naszą pozycję na lokalnym rynku (Szczyglice, Balice, Rząska, Kraków Mydlniki, Olszanica, Wola Justowska).

Daliśmy się poznać jako firma podchodząca z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Indywidualni odbiorcy usług cenią nas za rzetelnie świadczone usługi, zaangażowanie, stabilną pracę systemu oraz konkurencyjne ceny. Dla klientów biznesowych, atutem naszej firmy jest dynamiczna rozbudowa infrastruktury oraz dedykowane usługi dla biznesu. Jesteśmy dla nich pewnym i rzetelnym partnerem.

Naszą ofertę upodobali sobie również gracze komputerowi, dla których parametr ping równy 1ms jest marzeniem… a my te marzenia spełniamy.
Pomimo wielu przejęć lokalnych operatorów przez firmy zagraniczne, przetrwaliśmy, a co więcej – niezmiennie pozostajemy rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem.
Dzisiaj Myszka to kluczowy lokalny operator telekomunikacyjny, liczący się w branży.

Myszka.eu – bo lider może być tylko jeden!

Poznaj opinie

Prowadzę małą firmę rodzinną w Mydlnikach. Z Myszką współpracuję od ponad 6 lat. Zapewnia nam szybkie łącze internetowe, co w przypadku naszej działalności jest bezwzględnym warunkiem sukcesu. Brak awarii, stabilna prędkość, przejrzyste warunki – za to cenię ich najbardziej.

    Andrzej, Mydlniki

Na początku potrzebowałem jedynie internetu. Nikt nie chciał podłączyć mnie, ponieważ nie miałem gotowego przyłącza. Pan Paweł wpadł z ekipą i w mig podłączyli mój dom jednorodzinny do sieci. Po dwóch miesiącach „przeszedłem” do Myszki z internetem. Niedawno doszedłem do wniosku, że wprawdzie telefon stacjonarny nie jest mi potrzebny, ale nie chciałbym z niego rezygnować i bezpowrotnie stracić numer. Zaproponowano mi utrzymanie aktywnego numeru za śmieszną kasę, zatem przeniosłem go do Myszki. Jest super – mam wszystko u jednego dostawcy na jednym rachunku. Niskim rachunku! 🙂

    Wojtek, Szczyglice

Firma Myszka dała się poznać jako solidny partner. Dla nowo powstałego osiedla małych bloczków potrzebowaliśmy wykonania przyłącza internetu. Termin naglił, ale firma dała z siebie wszystko, zmieściła się w nim i wykonała wzorowo instalację. Po opiniach jakie do mnie docierają od nowych mieszkańców, wnioskuję, że wszystkie ich usługi są bez zastrzeżeń. Firma zdała test. Do zobaczenia przy kolejnej realizacji.

    Anna – lokalny developer

Mam u Was internet z telewizją. Długo wahałam się czy przejść z tymi usługami do Was, ale gdy zadzwoniłam i porozmawiałam z Panem Pawłem – właścicielem firmy – moje wątpliwości zniknęły. Nie żałuję decyzji. Mam internet i telewizję w świetnej jakości w pakietowej ofercie. Co najważniejsze, to wszystko zawsze działa.

    Katarzyna, Kraków Olszanica

Jestem grafikiem komputerowym pracującym w domu. Do wykonywania mojego zawodu potrzebuję szybkiego łącza (przesyłam duże grafiki) oraz telefonu (sporo rozmawiam z klientami biznesowymi). Myszka zapewnia mi te dwie usługi. Nie mogę powiedzieć o nich ani jednego złego słowa. Wyłącznie same dobre. Po pracy lubię zagrać online. Do tego także niezbędny jest szybki internet. Dajecie radę! Dzięki

    Tomek, Kraków Wola Justowska

Moja rodzinka jest bardzo zadowolona. Dzieciaki czasami oglądają w TV bajki i komedie. Żona poza swoimi serialami, ogląda sporo filmów dokumentalnych. Dla mnie – pasjonata kryminałów – ta telewizja do ideał. Z internetu korzystamy wszyscy na różnych urządzeniach. Pan Paweł zainstalował nam router, ustawił sieć domową i pomógł zsynchronizować ją z wszystkimi urządzeniami. Zostajemy u Myszki.

    Jacek, Ola i dzieciaki