?Za darmo MINI KOMPUTER?

 Uruchomiliśmy dla Was nową promocję. Nie masz komputera? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że masz telewizor.
Dostaniesz za darmo mini komputer z myszką i klawiaturą. Umożliwia on między innymi surfowanie po stronach internetowych oraz oglądanie Youtube!

wystarczy zamówić u nas pakiet internet 400 MB z telewizją Prestige  w pakiecie za 169 zł

Image module

Wypożycz telewizor z pakietem TV VIP bez zobowiązań  testuj ile chcesz

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Kanały telewizyjne są emitowane w coraz to lepszej jakości, większość naszych klientów ma starsze telewizory nie oddające jakości oferowanej przez nas usługi Full HD 4k, Nie musisz od razu kupować nowego telewizora możesz go u nas wypożyczyć aktualnie

wypożyczamy dwa modele 55 cali za 500 zł i 65 cali za 700 zł z dekoderem i aktywnym pakietem VIP. są to jedne z najwyższych modeli Philips OLED+ 903 z Android TV z dźwiękiem Bowers & Wilkins i Ambilight

Obraz:

Dzięki telewizorowi Philips OLED każda scena jest niezwykle realistyczna. Przyciemnianie i wyłączanie każdego niezależnego piksela osobno pozwala uzyskać głębszą czerń, żywsze kolory i niesamowity kontrast. Szczegóły są precyzyjnie odwzorowane nawet na zaciemnionych lub bardzo jasnych obszarach. Kąt widzenia zwiększa się, a dzięki technologii przetwarzania obrazu Philips ruch staje się niezwykle płynny.

Perfect Natural Reality przenosi realistyczny obraz na zupełnie nowy poziom. Od najsubtelniej rozświetlonych fragmentów po najgłębsze cienie, szczegóły są odwzorowane z dokładnością zbliżoną do tego, jak postrzega je ludzkie oko. Kolory są prawdziwe. Odcienie skóry wyglądają naturalnie. Ruch jest niezwykle płynny.

DŹWIĘK W OLED 903 zastosowano głośniki zaprojektowane we współpracy z firmą Bowers & Wilkins, która postanowiła drastycznie przeprojektować system dźwiękowy i przenieść go na wyższy poziom w porównaniu do tego co znamy od lat z konkurencyjnych rozwiązań nawet z dużo większymi gabarytowo listwami głośnikowymi. Producent dumnie nazywa serię swoich telewizorów hasłem “OLED+”. Oczywiście sformułowanie takie nie ma formalnej definicji. Jest to tylko symbol najwyższych modeli urządzeń oznaczających pełnię ekranu czyli doskonały obraz + dźwięk.

Image module