Dla biznesu

Jesteś człowiekiem biznesu?
Jeśli tak, zapewne każda chwila w pracy, stracona z powodu wolnego, niestabilnego łącza internetowego, to Twoje realne straty finansowe. Szybka i płynna wymiana informacji z kontrahentami oraz klientami, to często być albo nie być dla przedsiębiorstwa. Znamy realia i wymagania dzisiejszego świata biznesu. Jesteśmy po to aby maksymalnie poprawić jakość, skuteczność oraz komfort pracy całego Twojego zespołu. Zapewniamy światłowodowe symetryczne szybkie łącze internetowe, gwarantujące bardzo wysoką prędkość pobierania oraz wysyłania danych o wysokiej dostępności, z gwarancją jakości usług (SLA). Możesz być pewien stabilnej pracy całej infrastruktury sieciowej. Jednym słowem – zapewniamy doskonałe osiągi i dostępność usługi o każdej porze dnia i nocy. Gwarantujemy również ekspresowy czas reakcji na awarie. Od teraz żaden deadline nie będzie Ci straszny!

Jesteś deweloperem? Budujesz domy, mieszkania lub lokale usługowe?
Budujesz domy, mieszkania lub lokale usługowe? Skontaktuj się z nami i przekonaj w jaki prosty, szybki i konkurencyjny cenowo sposób możemy stworzyć nowoczesną infrastrukturę dostępu do internetu. Możemy także stworzyć od podstaw całe zaplecze techniczne dla usługi telefonu oraz telewizji kablowej.

Co dokładnie możemy Tobie zaoferować?
Tworzenie okablowania strukturalnego na bazie światłowodów oraz okablowania miedzianego, spawanie z pomiarami oraz praca z światłowodami to nasza specjalność. Dla naszych Klientów wykonujemy okablowania zbiorczej instalacji antenowej na potrzeby cyfrowej telewizji naziemnej. Powiedz nam jeśli potrzebujesz symetrycznego łącza internetowego. Przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną. Zapraszamy do nawiązania relacji biznesowych oraz korzystania z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

Do zobaczenia na budowie.